Muuseumipeod

Tartu Mänguasjamuuseum on ideaalne koht

laste sünnipäevade,

täiskasvanute isiklike tähtpäevade,

kollektiivsete jõulupidude,

 perekondlike koolilõpupidude ning

 seminaride jt ürituste korraldamiseks. 

Muuseumi mängulised väljapanekud, hubased ja laste vajadustega arvestavad ruumid ning põnevad programmid loovad igast sündmusest meeldejääva elamuse.

Mänguasjamuuseumi poolt pakutavad sünnipäevaprogrammid sisaldavad vastavalt kokkuleppele ruumi temaatilist kaunistamist, mängude juhendamist, meisterdamist või ekskursiooni muuseumis, kestavad reeglina kaks tundi ning maksavad 95 eurot.

Noorematele lastele (1-7-aastased) soovitame sünnipäeva pidamiseks mängutuba[TV10] , vanematele (5-8-aastased) lastestuudiot[TV11] . Mõlemad ruumid sobivad ka täiskasvanute ürituste läbiviimiseks ning erilistel puhkudel pakume kasutamiseks teatrisaali[TV12] .

Programmi tellimisel on sünnipäevaseltskonna suurus on kuni 15 inimest (lapsed ja täiskasvanud). Ruume saab kasutada ka ilma programmita ning sel juhul on seltskonna suurus kuni 30 inimest. Suurema osalejate arvuga ürituse korral teeme eraldi pakkumise, kuid ürituse korraldamisel tuleb arvestada, et mänguasjamuuseumi ruumid mahutavad sõltuvalt ruumist kuni 50 (mängutuba ja lastestuudio) või kuni 100 (teatrisaal) osalejat. Mängutuba saab kasutada kolmapäevast pühapäevani alates kell 16.30, lastestuudiot ja teatrisaali kokkuleppel ka muudel aegadel.

 

Ruumi broneerimiseks ning täpsema info saamiseks palun võtke ühendust: synnipaev@mm.ee, tel 7 361 554. Kokkuleppel on võimalik tulla eelnevalt ruume vaatama ja peo korraldust täpsustama.

Mänguasjamuuseumis on ruumide kasutamisel  ettemaks 35 eurot, mis arvestatakse lõppsummast maha. Ettemaksu ei tagastata, kuid seda on võimalik kasutada järgneva 6 kuu jooksul, seetõttu palume kindlasti teatada, kui ruumi broneerija ei saa kokkulepitud ajal ruumi kasutada.

Ettemaksu tasumine on ka kinnituseks, et olete tutvunud ruumide kasutamise korraga [TV13] ning nõustute nendega.

Ettemaksu palume tasuda hiljemalt 3 päeva jooksul pärast aja broneerimist, vastasel juhul kaotab broneering kehtivuse.

Ettemaksu 35 eurot palume kanda Tartu Linnavalitsuse arveldusarvele EE621010102000178008 SEB pangas. Viitenumber 26209222000003.
selgitus: lapse nimi, sünnipäeva kuupäev ja kellaaeg ning sõna „ettemaks“

Nt. Triin Lepik, 15. mai, kell 16.30-19.00, ettemaks