Sokisööjad Tartus! 30.09

PANNKOOGIPÄEV SOKISÖÖJATEGA

Sellel pannkoogihommikul mängime "Sokisööjatega" koguni kaks korda. Kes soovib tulla hommikupoole teatrisse, saab alustada kell 13.00 teatrisaalis ja minna seejärel töötuppa. Kes magab pisut kauem, võib alustada kell 14.00 töötoas ning minna sejärel etendusele.


13.00-15.00 etendus "SOKISÖÖJAD" teatrisaalis, etendusele järgneb sokinukkude töötuba lastestuudios.

14.00-16.15 sokinukkude töötuba lastestuudios, järgneb etendus "SOKISÖÖJAD" teatrisaalis.

Sokisööjad jagunevad loomingulisteks sokikogujateks ja aplateks sokiõgijateks. Sokikogujad meisterdavad sokifilme ja sokipoeeme, tahumatud sokiõgijad õgivad sokke. Ühel päeval otsustavad nad sokikogujate kodusokiladu rünnata ning siis käivitub ootamatute sündmuste ahel, mis jõuab kõige kummalisema lõpplahenduseni.

Kestus 40 minutit
Sobib vanusele 5+

AUTOR LIIA KIKAS
LAVASTAJA JA NUKUMEISTER ROBERT KIKAS
ETENDUSE JUHT TOM KASAK

Mängib Vana Vabriku Kinoteatri nukutrupp.

Sokinukkude töötoas valmistatakse oma väike sokisööja. Kaasa tuleks võtta üksikuks jäänud sokk.
Kui sokisööjaid meisterdades kõht tühjaks läheb, saab end turgutada maitsvate pannkookidega. Pannkoogid on eraldi tasu eest.

SOKISÖÖJAD on rõõmus ja teravmeelne lugu sokisööjate elust. Sadu aastaid tagasi jagunesid sokiööjad intelligentseteks sokikogujateks ja tahumatuteks sokiõgijateks. Esimesed kirjutavad sokijutte ja peavad sokifilmifestivali, õgijad aga söövad ohjeldamatult paljaks kõik kohad, kus sokke vähegi liigub. Kui aga sokiõgijad saavad teada, et sokikogujatel on olemas terve salasokiladu, tahavad nad seda tingimata rünnata. Armsatel sokikogujatel ei ole relvi ega sõjaväge - kuidas siis kaitsta oma kodusokiladu?

Etenduses on tempot ja nalja,lahedad tegelased, ootamatu videokujundus ning vahva muusika.

Vaata kogu MÄNGUKAVA või külasta veebipoodi ja OSTA PILET.