Fotomälestuste kogumine kuni 15.04

Muuseum ootab oma kogusse toredaid fotosid teemal „MINU ILUS HETK MÄNGUASJAMUUSEUMIS“.

2019. aasta maikuus saab mänguasjamuuseum juba 25. aastaseks. Sünnipäevaga seoses kogub muuseum LAHEDAID FOTOSID hetkedest, mis on külastajaile mänguasjamuuseumis käies naeru suule toonud.  Kindlasti on paljudel peredel kodus fotosid esimesest muuseumiskäigust, kõige lahedamast muuseumis nähtud mänguasjast või siis vingest sünnipäevast, mis peetud muuseumi ruumides. Kõige rohkem igatseme näha saada külaliste poolt tabatud hetki mänguasjamuuseumi algusaegadest, aga samavõrra rõõmustame ka tänapäevaste jäädvustuste üle. Saadetud fotode juurde palume kirjutada pildi tegemise aasta ja fotograafi nime, samuti saatja kontaktandmed.

Lahedamate hetkede jagajaile loosime välja toredaid auhindu, muuhulgas ka perepääsmeid ja 10-korra pääsmeid muuseumisse. Fotosid ootame kuni 15. aprillini e-kirjaga aadressile marge@mm.ee, suuremat hulka pilte saates soovitame kasutada piltide edastamiseks lehekülge WeTransfer.com.


Muuseumile edastatud fotode ja failide puhul soovime saatja kinnitust, et muuseum tohib nii sel aastal kui ka edaspidi oma näituste ja trükiste tarbeks neid pilte kasutada.