Sünnipäevaprogrammid

Mänguasjamuuseum pakub lisaks ruumide kasutamisele sünnipäeva sisustamiseks ka erinevaid tegelusi ja programme. Need sobivad kõigile inimestele vanuses 1-99, aga kõige paremini lastele vanuses 1-9. Sünnipäevaprogrammi saab kujundada vastavalt osalejate vanusele.

Programmiga sünnipäeva kestuseks on 2 tundi ning see maksab 95 eurot. Sünnipäevaseltskonna suurus on kuni 30 inimest (lapsed ja täiskasvanud). Suurema osalejate arvuga sünnipäeva korral teeme eraldi pakkumise.

 

Kõik programmid kestavad  1 tunni ning ülejäänud aeg on mängimiseks, söömiseks ning õnnitluste ja kingituste vastuvõtmiseks. Lisaks saab peoruumis alustada ettevalmistustega 15 minutit enne peo algust, pärast kokkulepitud kasutusaega jääb veel 15 minutit ruumi kordategemiseks ning selle aja (kokku 30 minutit) eest eraldi tasu ei võeta.

Kui aeg läheb kokkulepitust üle, tuleb tunnihinna alusel juurde maksta. Iga järgnev tund ruumi kasutust maksab 35 eurot.

Kui sünnipäeval soovitakse ainult ruume kasutada ning tegevused ise korraldada, siis on tasu 2,5 tunni eest 95 eurot ning iga järgnev tund 35 eurot.

  Muuseumis pakutakse sünnipäevapidudeks järgmiseid programme:


NGUTOAS 

(Lutsu 8)

Sünnipäev mängujuhi ja meisterdamisega
Sünnipäev ekskursiooni ja meisterdamisega
Sünnipäev ekskursiooni ja mängujuhiga
Minu esimene sünnipäev
 
 

LASTESTUUDIOS 

(Lutsu 2)

  Kuninglik ball   Muinasjuturaamat
 
 
  Indiaanlased  Piraadid
 
  Lõbusad näod   Varjude pidu