Koolivaheajanädal muuseumis 22.-28.02

KOOLIVAHEAJANÄDAL MÄNGUASJAMUUSEUMIS!

Et koolivaheaeg pakuks rohkem vaheldust, saab seekord mänguasjamuuseumisse tulla ka esmaspäeval ja teisipäeval! Kolmapäeval teeme väikese piduliku pausi ning jätkame vaheajategevustega juba neljapäeva hommikul. Muuseumis järgitakse Terviseameti soovitusi, et muuseumikülastus oleks ohutu.

22. ja 23. veebruaril on muuseumi põhimaja avatud kella 11-14. Toimuvad erinevad põnevad Idamaade uue aasta saabumisega seotud tegevused ja on võimalik otsida iseseisvalt pandasid, kes on end muuseumisse ära peitnud. 

24. veebruaril on kogu muuseum suletud!

25. ja 26. veebruaril on muuseumi põhimaja ja Teatri Kodu avatud kella 11-18. Toimuvad Idamaade teemalised tegevused ning saab osaleda põnevas pandade otsimise mängus. Teatri Kodus saab külastada näitust "Teater algab lugudest", muuseumi põhimajas soovitame külastada näituseid "Sipsik seikleb" ning "Mis loom sina oled?".

27. veebruaril kella 11-14 meisterdame muuseumi põhimajas draakoneid ja õnnelaternaid ning peidame oma salasoovid punastesse õnneümbrikutesse. Mängime Hiina osavusmänge, otsime muuseumisse peitu pugenud pandakarusid ja lahendame viktoriiniküsimusi.
Muuseum on avatud kuni kella 18ni. 

28. veebruaril on muuseumi põhimaja avatud kella 11-18. Teatri Kodu on pühapäeval suletud. 

Kõigil päevadel on sissepääs tavapärase muuseumipiletiga. 

PALUN PEA MEELES! >>> Kui oled haige või natukegi tõbine, jää koju!
Muuseumis läbiviidavad tegelused toimuvad hajutatult ning osalejate arv on piiratud vastavalt ruumide suurusele.