Pannkoogihommik 03.02.2019

Pannkoogihommikud toimuvad Teatri Kodu lastestuudios sügisest kevadeni. Iga kord on külla kutsutud esineja, kelle etteaste pakub rõõmu tervele perele, hiljem saab maiustada pannkookidega ja lastestuudios mõnusasti aega veeta. Vahel muutuvad hommikud aga nii mõnusalt pikaks, et neist saab lausa pannkoogipäev.

Pannkoogihommikul osaledes tuleb lunastada osalejapilet, pannkoogid on eraldi tasu eest.

Lisainfo: kai.tuvik@mm.ee või 746 1064.
Pühapäeval, 3. veebruaril tuleb Teatri Kodu lastestuudio PANNKOOGIHOMMIKULE
külla Kehra Nukk ning mängib kell 10.30 ja 12.00 lasteetendust "LUMEEIT".

Lumehõnguline lugu räägib sel­lest, kui­das kor­da­möö­da sa­tu­vad Lumeeide juur­de kaks kae­vu hü­pa­nud pe­re­tü­tart. Vir­ka ka­su­tü­tart, kes ai­tab Lu­meei­del hool­salt lu­me­pat­ju klop­pi­da, pre­mee­rib Lu­meeit kuld­se kleidiga. Lais­ka pe­re­tü­tart, kes tööd ei taha teha, ka­ris­tab aga Lumeeit pi­gist klei­di­ga. Mis edasi juhtub, seda saab näha juba pannkoogihommikule tulles...

Kahe etenduse vahel on avatud pannkoogikohvik. Kui ostad pileti kell 12 toimuvale etendusele, siis tule kohale kell 11:30, et enne etendust nautida maitsvaid pannkooke ja lastestuudios mõnusasti aega veeta.

Pannkoogid on eraldi tasu eest.

Etenduse kestuseks on 35 minutit.
Üksikpilet etendusele maksab 6 eurot, perepilet 16. Soovitame piletid varakult ära osta, sest kohtade arv lastestuudios on piiratud. 

Pileteid saab osta meie veebipoest pood.mm.ee


 
 Keh­ra Nu­ku „Lu­meei­de“ osa­li­sed MAR­GIT AAS­MAA, LAU­RA RES­TOV ja AN­NE­LY PAK­KA­NE.