Perepäev "Sipsik seikleb" 07.03.2020

Laupäeval, 7. märtsil kell 11-14 ootame kõiki väikelastega peresid mänguasjamuuseumisse, et avada uus käed-külge näitus "SIPSIK SEIKLEB".

Sipsiku-teemalisel perepäeval saavad külastajad esmakordselt uudistada näitust "SIPSIK SEIKLEB", mis on mõeldud spetsiaalselt beebide ja väikelastega peredele. Uus näitus "Sipsik seikleb" on kõige väiksematele muuseumisõpradele mõeldud käelisi oskusi arendav mängumaa, kus saab koos Sipsikuga uurida ja uudistada, liugu lasta ja linde toita, herilastega võidelda ja ploomidega täpsust visata. Koos Sipsikuga on võimalik isegi Kuule või Veenusele sõita, sest Sipsiku maailmas on raketiga reisimine täiesti igapäevane asi. Kes kõrgust kardab ja Kuule lennata ei taha, võib minna mõnusale kummipaadireisile, just nii nagu Sipsik seda teeks.

Et kõik end mõnusalt tunneksid, on sel laupäeval muuseumis avatud ühepäevakohvik, kus saab nii suu magusaks teha kui ka keelt kasta. 
Erilise päeva muudab meeldejäävaks võluomadustega Peopeegel - selle ees keerutades saab igaüks endast ilusa mälestuspildi, mida peost koju kaasa võtta. 

Perepäevale pääseb tavapärase muuseumipiletiga.


Näitus "Sipsik seikleb" põhineb Eno Raua ja Edgar Valteri raamatul "Sipsik" ning on sündinud Tartu Mänguasjamuuseumi ja A Film Eesti koostöös.