Töötajad

Triin Vaaro direktor tel: 7361 550, 55645 615 e-mail: triin@mm.ee
Marge Pärnits arendusjuht tel: 5136 716 e-mail: marge@mm.ee
Lehar Kuul majandusjuht tel: 5654 360 e-mail: majandus@mm.ee
Ave Viirma haridusprogrammide kuraator tel: 5204 113 e-mail: ave.viirma@mm.ee
Helena Grauberg peavarahoidja tel: 7361 551 e-mail: helena@mm.ee
Miikael Jekimov teaduri kt tel: 7361 551 e-mail: miikael.jekimov@mm.ee
Küllike Grauberg administraator tel: 7461 777 e-mail: kyllike@mm.ee
Margit Kilg giid-klienditeenindaja tel: 7461 777 e-mail: margit.kilg@mm.ee
Selje Pérez mängutoa kuraator tel: 7461 778 e-mail: selje.perez@mm.ee
Mariliis Einberg Teatri Kodu etenduste juht tel: 553 9642 e-mail: mariliis.einberg@mm.ee
Katrin Vask publikuprogrammide kuraator  tel: 5348 2682 e-mail: Katrin.Vask@mm.ee
Mare Varendi Teatri Kodu administraator tel: 7461 060 e-mail: teatri.kodu@mm.ee
Martin Meelandi heli- ja valgustehnik tel: 7461 060 e-mail: martin.meelandi@mm.ee
Katre Villemson kunstiline juht tel: 53008734 e-mail: katre.villemson@mm.ee