Sünnipäevad ja teised peod

Mänguasjamuuseum on mõnus ja hubane paik nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevade ning teiste pidulike või asjalike koosviibimiste pidamiseks. Üritusteks saab kasutada nii mängutuba kui ka lastestuudiot. Sünnipäevalised võtavad ise kaasa toidu, muuseumitöötaja aitab peo planeerimisel ja läbiviimisel.  

Mängutoas ja lastestuudios on võimalik korraldada lisaks sünnipäevadele ka jõulupidusid, seminare, koolitusi, koolilõpupidusid ning muid pidulikke üritusi ja koosviibimisi. Mängutoas on soovituslik peokülaliste arv kuni 40, lastestuudios kuni 60. Soovitusliku arvu ületamisel lisatakse arvele iga lisanduva külalise kohta 5 eurot.
   
Kui soovid pidu suuremale seltskonnale, siis küsi hinnapakkumist.

Ruumide kasutamise hinnakirja leiad SIIT >>>
Sünnipäevapidude teemad leiad SIIT >>>
   
Mängutoas sünnipäeva aja broneerimiseks palume helistada telefonil 7461 778 või kirjutada tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).
Mängutoas saab sünnipäeva pidada kolmapäevast pühapäevani ajavahemikus kella 16.30 – 20.00.  
   
Lastestuudiosse saab aja broneerida telefonil 5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kella 11-16)
Lastestuudios saab sünnipäeva pidada vastavalt kokkuleppele nii argipäeva õhtuti kui ka nädalavahetuste päevastel aegadel ja õhtuti.  

Pisematele lastele (kuni 6-aastastele) sobib hästi muuseumi mängutuba (Lutsu 8), kus on palju mänguasju, uhke puust purjelaev, mõnusad mängumajad ning toredad kostüümid. Eriti sümboolne on mängutoas pidada oma lapse esimest sünnipäeva, et koos heade soovidega anda lapsele eluks kaasa mängulusti ja tegutsemistahet.

Suurematele lastele pakub aktiivsemat tegutsemist Teatri Kodu lastestuudio (Lutsu 2), kus saab pidada nii piraatide pidu, väikeste indiaanlaste sünnipäeva kui ka printsesside maskiballi. Lastestuudio sünnipäevapidusid soovitame lastele alates 7. eluaastast.

Täiskasvanute juubeli- või sünnipäevapeol viime külalised nostalgilisele jalutuskäigule lapsepõlvemälestuste ja soojade naeratuste maailma. Soovi korral räägime mänguasjamuuseumi näitustest lähemalt, korraldame mänge või viktoriine ja aitame välja valida sobivad lauamängud.

Kuna muuseum ise toitlustusteenust ei paku, soovitame peolauas mõnusa meeleolu tekitamiseks meie häid koostööpartnereid, kelleks on Entri, kohvik Shakespeare, Haga perepagar, Koorekiht Catering, Tassikoogid, Maitseelamused.