Isadepäeva peod muuseumis

Kui on soov viia isadepäeval oma rühma või klassi lapsed koos vanematega kuhugi vahvasse kohta, siis mänguasjamuuseumi hubased ruumid on lausa loodud ISADEPÄEVA PIDUDE JAOKS. 

Isadepäeva peo läbiviimiseks muuseumis pole tarvis muud, kui valida välja endale meelepärane näidispakett ja broneerida aeg. Meie poolt on välja pakkuda ilusad ruumid ja mängud ning meisterdamistöötoad. Kui aga oled ise juba laheda teema välja mõelnud, räägi või kirjuta julgelt oma ideedest ning paneme kokku meelepärase peo.

Ruumide kasutamise hinnakirja leiad SIIT >>>

 
1. PAKETT - OTSIMISMÄNG MUUSEUMIS

Isadepäeva pidu otsimismänguga soovitame kõigile neile, kellel jalad kibelevad kogu aeg kõndima. Peo alguses mängime vahvat otsimismängu, mille käigus avastame muuseumis nii mõndagi sellist, mis muidu ehk märkamata jääks. 

Otsimismängule kulub umbes 60 minutit, ülejäänud peo aja saab kasutada mängutoas isadele esinemiseks või väikeste enda poolt kaasa võetud suupistete nosimiseks. 

Peo kestus 2,5 tundi.

Otsimismänguga  isadepäeva peo broneerimiseks 
palume helistada telefonil 7461 778
või kirjutada tiina.pollu@mm.ee (K-P kella 11-16).
 

 
2. PAKETT - LAEVADE VÕI LENNUKITE PIDU MÄNGUTOAS

Laevade või lennukite meisterdamist soovitame neile pidulistele, kes armastavad rahulikult nokitseda ja tahavad peo raames ehk ka mõne toreda merelahingu maha pidada. Meisterdamisele kulub umbes 60 minutit, ülejäänud peo aja saab kasutada kas vahvateks mängudeks või isadele esinemiseks. Loomulikult võib ka rahulikult pikemalt meisterdada või enda kaasavõetud maitsvaid ampse nosida.

Peo kestus 2,5 tundi.

Mängutoas isadepäeva peo broneerimiseks palume helistada telefonil 7461 778
või kirjutada tiina.pollu@mm.ee  (K-P kella 11-16).
  
 3. PAKETT - LOOMAMASKIDEGA PIDU LASTESTUUDIOS

Paberist loomamaskide töötuba soovitame kõigile neile pidulistele, kes ei karda kääre ja liimi ning tahavad kangesti muutuda kas möirgavaks lõviks, julgeks jäneseks või kauniks kassiks. Maskide meisterdamisele kulub kuni 60 minutit, ülejäänud peo aja saab kasutada isadele esinemiseks või väikeste enda poolt kaasa võetud suupistete nosimiseks.

Peo kestus 2,5 tundi.

Lastestuudios isadepäeva peo broneerimiseks palume
helistada telefonil telefonil  5554 6623 või kadri.toomsalu@mm.ee. (T-L kell 11-16)