Jõulupeod muuseumis


Mänguasjamuuseum pakub jõulupidude pidamiseks hubaseid avaraid ruume, kus on mõnus üheskoos küpsetada, meisterdada või mängida. Ruumid on jõuluehteis ning lõhnavad piparkookide järele ning sellise koha uksele koputab jõuluvana eriti heal meelel.

Muuseumi mängutoas jõulupeo pidajad saavad käia näitusel saja aasta taguseid jõuluehteid imetlemas, Teatri Kodu lastestuudio peolistel on aga eriline võimalus nautida talvekülmaga nii hästi sobivat kaminatuld ning teatrimaja erilist atmosfääri. 

Ruumide kasutamise hinnakirja leiad SIIT >>>

Küsi täpsustusi ja broneeri peoks aeg varakult: katrin.vask@mm.ee

NB! 2022. aasta jõulupidude ajad on kõik täis!

 

VAATA LISAKS:

LASTEGRUPPIDELE MÕELDUD
JÕULUHOMMIKUD 

Broneerimine >>>

1.  VÄIKSEM JÕULUPAKETT,  hinnaga 165 eurot
Jõululõhnalistes hubastes ruumides toimuv 2-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas eriliste lumememme-küpsiste valmistamise või uhke jõuluehte meisterdamise. Pidu on eriti sobilik väiksemale seltskonnale, klassile või lasteaiarühmale.

Lisainfo ja aja broneerimine: katrin.vask@mm.ee  või telefonil 53 482 682

2. SUUREM JÕULUPAKETT hinnaga 280 eurot
Tuledesäras 2-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas eriliste lumememme-küpsiste valmistamise  või  uhke jõuluehte meisterdamine. Kindlasti astub sellele peole sisse ka jõuluvana**, kes eriti heal meelel luuletusi ja laule kuulab, aga rõõmustab ka hästi tehtud tiritamme või kukerpalli üle.

Lisainfo ja aja broneerimine: katrin.vask@mm.ee  või telefonil 53 482 682

3. ETENDUSEGA JÕULUPAKETT, mille hind sõltub tellija soovidest
Eriline jõulupidu, mille sisse mahub nii etendus teatrisaalis kui ka kohtumine jõuluvanaga. Sellist jõulupidu saab pidada päevadel, mil meie detsembrikuu MÄNGUKAVAS on planeeritud etendused.

Etendusega jõulupidu on eriti sobilik mitmele klassile või lasteaiarühmale ning nende vanematele. Samuti sobib see hästi asutuste ja organisatsioonide aastalõpupidudeks. 
Kuna selline teatrisaali pidu vajab hoolikat planeerimist, küsi pakkumine oma peo jaoks juba täna:  mariliis.einberg@mm.ee.* Nii suure kui ka väikese paketi puhul on võimalik tellida lisatund, mille hinnaks on 60 eurot. 
** Kingid, mida jõuluvana jagab, tuleb peokorraldajal endal varuda.