Jõulupeod muuseumis


Mänguasjamuuseum pakub jõulupidude pidamiseks hubaseid avaraid ruume, kus on mõnus üheskoos küpsetada, meisterdada või mängida. Ruumid on jõuluehteis ning lõhnavad piparkookide järele ning sellise koha uksele koputab jõuluvana eriti heal meelel.

Muuseumi mängutoas saavad jõulupeo pidajad käia näitusel saja aasta taguseid jõuluehteid imetlemas, Teatri Kodu lastestuudio peolistel on aga eriline võimalus nautida talvekülmaga nii hästi sobivat kaminatuld ning teatrimaja erilist atmosfääri. 

Mängutoas on soovituslik peokülaliste arv kuni 40, lastestuudios kuni 60. Soovitusliku arvu ületamisel lisatakse arvele iga lisanduva külalise kohta 5 eurot.

NB!
2023. AASTAKS ON KÕIK AJAD JUBA BRONEERITUD!
 JÕULUPEOD HARIDUSASUTUSTELE 
VÄIKSEM JÕULUPAKETT, hinnaga 190 eurot

Jõululõhnalistes hubastes ruumides toimuv 2-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas jõuluküpsetiste valmistamine või erilise jõuluehte meisterdamine. Pidu on eriti sobilik ühele klassile või lasteaiarühmale.

SUUREM JÕULUPAKETT,  hinnaga 330 eurot

Pisut pikem, 2,5-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas eriliste jõuluküpsetiste valmistamine  või uhke jõuluehte meisterdamine. Kindlasti astub sellele peole sisse ka jõuluvana**, kes eriti heal meelel luuletusi ja laule kuulab, aga rõõmustab ka hästi tehtud tiritamme või kukerpalli üle.
  
JÕULUPEOD ASUTUSTELE JA ORGANISATSIOONIDELE 

PISIKE JÕULUPIDU,  hind alates 260 eurost

Jõuluhõngulistes kaunites ruumides toimuv 2-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas eriliste jõuluküpsetiste valmistamine või uhke jõuluehte meisterdamine. Pidu on eriti sobilik väiksemale asutusele või mitmest perest koosnevale sõpruskonnale. 

 
PISUT SUUREM JÕULUPIDU,  hind alates 380 eurost

Suuremale seltskonnale mõeldud 2,5-tunnine* jõulupidu, mille juurde kuulub kas eriliste jõuluküpsetiste valmistamine  või uhke jõuluehte meisterdamine. Kindlasti astub sellele peole sisse ka jõuluvana**, kes on aasta läbi valmistunud, et kõiki teie ilusaid laule ja luuletusi kuulata. 

Hind sõltub peokülaliste hulgast, tegevustest ja peo pikkusest.

 
  
ERILINE JÕULUPIDU KOOS TEATRIETENDUSEGA 

Eriline jõulupidu, mille sisse mahub nii etendus teatrisaalis kui ka kohtumine jõuluvanaga. Sellist jõulupidu saab pidada päevadel, mil meie detsembrikuu MÄNGUKAVAS on planeeritud etendused.

Etendusega jõulupidu sobib hästi asutuste ja organisatsioonide aastalõpupidudeks. 

SELLE AASTA ETENDUSTEGA PEOD ON JUBA KÕIK BRONEERITUD!
 

* Nii suure kui ka väikese paketi puhul on võimalik tellida lisatund, mille hinnaks on 60 eurot. 
** Kingid, mida jõuluvana jagab, tuleb peokorraldajal endal varuda.