"Jäle-jõle õudukalaager!" 23.-25.10.2018

Oktoobri koolivaheajal on järjekordselt aeg  oma nina muuseumi poole seada, sest "Jäle-jõle õudukalaager!" on koht, kus oma julgus proovile panna. Keedame kadedustest suppi, valmistame tondilampe, kohtume muumiate maailma ja õudu tekitavate elukatega. 

* Laager toimub k
õigil päevadel kell 11.00-15.00
* Sobib vanusele 7-11
* Tasu kolme päeva eest on 45 eurot, ühe päeva eest 15 eurot.

Registreerimine laagrisse on lõppenud.
Seisuga 04.10.2018 on KÕIK KOHAD TÄIS!


Lisainfo: ave.viirma@mm.ee

1. laagripäev "KOLLIDE PÄEV"
Keedame koos inimsööjaga kadedusest suppi ja proovime koos aru saada, millisest uksest või aknast tulevad sisse halvad mõtted ja tunded. Pärastlõunal, kui kõik halvad mõtted on minema saadetud, meisterdame kõige jubedamate kollide kollimasina. 
2. laagripäev "TONTIDE PÄEV"
Valmistame eriti tontliku tondilambi ning võtame selle tarbeks käiku ämblikud ja ämblikuvõrgud. Lisaks räägime Teatri Kodu salapärastest keldriruumides õudusjutte ja mängime kummitusmänge. 
3. laagripäev "VAMPIIRIDE PÄEV"
Õpime tegema haavagrimmi kätele või näole ning uurime, kuidas siduda muumiaid. Võtame veelkord ette Teatri Kodu keldrid ja seekord teeme seda taskulampide valgel. Päeva lõpetab õudsete häälte õpituba ja seal juba tasub osaleda!


Kõigil päevadel teeme lõuna ise – katame laua ja pärast kiidame kokkasid! Niipalju ütleme vihjeks ette, et menüüsse tulevad nii isetehtud putukad, sinised spagetid kui ka kukekommi-ussid ;)