Jõulutuba ja jõulupood!

Aasta lõpul muutub mänguasjamuuseumi mängutuba JÕULUTOAKS ja muuseumipoest saab JÕULUPOOD! Igal jõulukuu nädalal meisterdame jõulutoas erinevaid jõuluteemalisi väikesi kinke, kõik muud kingid saab aga soetada muuseumi jõulupoest. 

Kuna sel aastal on muuseumis avatud näitus "Kaisukaru 120", on muuseumi jõulupoodki eriliselt karurohke ja ilusa karu leiab endale nii suur kui väike. Neile, kes tahavad juba detsembri alguses jõulutunde südamesse saada, on meil varutud erilisi jõulukalendreid. Neil, kes armastavad sära ja sädelust, soovitame muuseumipoes olevat kuuseehete letti uudistada. 

 
Hubases jõulutoas saab nii meisterdada, pere ja sõpradega koos mängida kui ka jõulupuu all peagi saabuvast jõuluvanast unistada.  JÕULUTUBA ON AVATUD kolmapäevast pühapäevani kella 11-16.

4. detsembril esitletakse Liis Seina uut lasteraamatut "Ilus karuema" ja meisterdatakse eriti ilusaid karuema pilte. 

18. detsembril toimuvad Jõulutoas koostöös Ukraina Majaga Rõõmutalgud.

24.-27.12 ning 31.01–03.01 on kogu muuseum suletud, nii ka Jõulutuba! 


JÕULUPOOD on alates 16. novembrist avatud kolmapäevast pühapäevani kella 11-18. Müügil on mänguasjad ja suveniirid, raamatud ja lauamängud, nukud, karud, autod ja veel palju muud toredat. On suuri ja väikeseid kinke, pehmeid ja kõvemaid asju, lisaks ka kauneid kaarte paki peale lisamiseks ja magusaid üllatusi päkapikususside või lausa kõrgemate kummikute tarbeks!