Õpitoad 3-4-aastastele


KAISUKARUDE SÜNNIPÄEVAPIDU

Muuseumitunnis saavad lapsed teada, milliseid päriskarusid maailmas elab ja kuidas sündis kaisukaru. Uudistame mänguasjamuuseumi kõige vanemaid ja auväärsemaid kaisukarusid ning võrdleme neid laste kaisukarudega.

Sobib vanusele 4-7 aastat.
Seos õppekavaga: uudses keskkonnas tegutsemine, märkamine, keele, kõne ja keskendumise arendamine, kunstiliste oskuste arendamine läbi käelise tegevuse ja loova mõtlemise, liikumine ja suhtlusoskuste arendamine läbi grupitöö.

Õpitoa kestus on 60-70 minutit.
Osalustasu 5 eurot lapse kohta.

ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17).


Loe kaisukarude õpitoa kohta kohta ROHKEM 

 
LAUAKE, KATA END!

Muuseumitunni alguses vaatame koos, milliste köögiasjadega on lapsed läbi aegade mänginud. Imetleme muuseumis mängutasse, mängutaldrikuid ja väikeseid nuge-kahvleid ning kuulame nende lugusid.

Seejärel mängime ise kohvikupidajaid ja -külastajaid. Meie kohvikus on lahked kelnerid ja kenad ettekandjad, säravad nõud ja isuäratavad toidud. Ka külastajad on viisakad ja oskavad kenasti käituda.

Seos õppekavaga: avastamine ja märkamine, igapäevaoskuste arendamine, koostöö harjutamine, keele, kõne ja keskendumise arendamine.

Õpitoa kestus on 60 minutit,
osalustasu 5 eurot lapse kohta.

ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17).


 
KARU LILLEKÄPA OTSIMISMÄNG

Karu Lillekäpp on mänguasjamuuseumi maskott, kes kutsub lapsi avatud silmadega ringi käima. Otsimismängus püüame pildi järgi koos mänguasju üles leida. Arutame, kuidas leitud mänguasjadega kunagi mängiti.

Seos õppekavaga: uudses keskkonnas asjade märkamine ja avastamine; keel, kõne, keskendumine, kaasarääkimine.

Õpitoa kestus on 60 minutit,
osalustasu 5 eurot lapse kohta.

Info ja gruppide registreerimine:
ave.viirma@mm.ee või telefonil 5204 113 (T-L 12-17)