Teatri ja muuseumi külastamine viiruste perioodil

TÄHELEPANU!

Vastavalt valitsuse otsusele on 3. märtsist 2021 suletud nii muuseumid kui ka teatrid. Et saaksite ka märtsis ikka koos meiega olla, vaadake meie
YouTube'i kanalit ja Facebooki lehte.  

Kõikide märtsikuusse teatripileti ostnutega võetakse ühendust, samamoodi võetakse ühendust kõigiga, kes on broneerinud muuseumitunni või ekskursiooniaja.
 
 
Kui muuseum ja teater saavad kord taas oma uksed avada, paneme kõigile südamele, et haigena või hiljuti haigestunuga kokku puutununa ei tuldaks ei teatrisse ega muuseumi. Hoides ennast saame hoida oma peret, sõpru ja kõiki teisi enda ümber, samuti aitab see hoida kultuuriasutused avatuna!

Muuseumi avalikes ruumides kehtib kohustus kanda maski ning hoida distantsi 2+2. Kui külastajal ei ole maski, saab selle osta Teatri Kodu või muuseumi kassast. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed ning inimesed, kellel maski kandmine ei ole kas tervislikel põhjustel või erivajaduse tõttu võimalik.
Meie omalt poolt teeme kõik selleks, et teatris ja muuseumis oleks olemas võimalused käte desinfitseerimiseks ning teatrisaalis toimuvatel üritustel igal külastajal oma kindel istekoht. 

Vastavalt avalike ürituste juhendile teavitame külastajaid pileti ostmisel ja broneerimisel ning külastaja sisenemisel, et üritusele/ asutusse ei ole lubatud need, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

Täiendavalt teavitame külastajaid pileti ostmisel, broneerimisel ja ürituse alale sisenemisel, et respiratoorsete nakkushaiguse sümptomitega inimesed võidakse ürituselt saata koju. Üritusel ei teostata osalejate meditsiinilist kontrolli, kuid tagatakse Vabariigi Valitsuse korralduse täitmine ning haigustunnustega inimeste koju saatmine või raskete haigustunnuste puhul kiirabi kutsumine.