Lego näitus "LEGOMAANIA" 9.-10.10.2021

9. ja 10. oktoobril vallutab Tartu Mänguasjamuuseumi ja Teatri Kodu majad taas kord LEGOMAANIA! Seekord laieneb Legode maailm ka muuseumi põhimajja ja mängutuppa, sest Lego klotse pole kunagi liiga palju!

Laupäeval, 9. oktoobril saab Legodest maailma imede üle rõõmu tunda kella 11-18,
pühapäeval, 10. oktoobril kella 11-15.

Üritusele pääseb eripiletiga, millega saab piletiostu päeval külastada kogu programmi nii Teatri Kodus kui ka mänguasjamuuseumis. Laste pileti hinnaks on 9.-10. oktoobril 6,50 eurot ja täiskasvanute piletihinnaks 7,50 eurot. Perepileti hind on nädalavahetuse üritusel 25 eurot.
Kõik ostetud piletid kehtivad ühel päeval.


Teatri Kodu teatrisaali kerkib imeline Lego linn töötavate karussellide, sõitvate rongide ja linnameluga, lisaks on selleaastasel näitusel erakordselt suur väljapanek LEGOsid, mis võiksid tüdrukute tähelapnu köita. Esindatud on sarjad "Elves", "Disney", "Friends", "Paradisa", "Scala" ja "Raya", mida on kokku kokku ligi 70 komplekti. Teatri Kodu teisel korrusel on väljas mahukas Sõrmuste Isanda kollektsioon ja suured autod sarjast Creator Expert, lisaks ka Technicu sarja töömasinad.

Teatri Kodu fuajees toimub kasutatud Lego klotside ja minifiguuride müük, kus igaüks saab valida ja osta endale meelepärast kraami. Muuseumi mängutoas toimuvad mõlemal päeval meisterdamistunnid, kus iga osavnäpp saab midagi lahedat valmis ehitada.

LEGOMAANIAT korraldab täiskasvanud LEGO-harrastajate klubi EstLUG koostöös Tartu Mänguasjamuuseumiga.
Laste meisterdamisala Legolauaga toetab Kidexi OÜ. 
Meeled ja keeled teeb üritusel magusaks kohvik Elwa välimüük „Möödaminnes“.

NB!
Korraldajad panevad kõigile südamele, et üritusele tulev täiskasvanu peab olema valmis tervisetõendit näitama, sest sisse pääseb vaid vaktsineerimiskuuri läbinu, COVID-19 haiguse läbi põdenu või negatiivse testitulemuse saanu. Kohapeal testimise võimalust ei ole.

Lisainfo LEGOMAANIA kohta:

Mangus Põllmaa
mangus@estlug.ee
511 9614